В Україні оголосили штормове попередження

Фото з відкритих джерел

До кінця доби дощі очікуються на Закарпатті, в Карпатах, а також у південних регіонах

В низці регіонів України сьогодні, 11 липня, до кінця доби очікуються значні дощі, у зв'язку з чим на заході оголошено перший рівень небезпеки. Про це повідомила прес-служба ДСНС у Telegram.

Зазначається, що сьогодні дощитиме на Закарпатті, в Карпатах, а також у південних регіонах. Утім, вже завтра, 12 липня, у південних, центральних областях, на Прикарпатті та Закарпатті прогнозують грози, а в окремих районах - ще й град та шквали вітру.

"До кінця доби 11 липня на Закарпатті та в Карпатах значні дощі (1 рівень небезпечності, жовтий). До кінця доби 11 липня у південній частині та карпатському регіоні, вдень 12 липня у південних, центральних областях, на Прикарпатті та Закарпатті грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий)", - ідеться в повідомленні.

Новини за темою: Вулиці Ялти знову перетворилися на ріки після зливи

Раніше повідомлялося, що в гiрських районах Закарпатської області сьогодні, 11 липня, через сильні зливи можливі селі та зсуви ґрунту. Крім того, внаслідок інтенсивних опадів сталося підтоплення подвірʼїв, житлових будинків та господарських споруд.