В Україні не запроваджуватимуть обов'язкову вакцинацію для освітян, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

МОЗ зробило майже 890 тисяч щеплень працівникам освітньої галузі

У Міністерстві охорони здоров’я обіцяють не вводити примусову вакцинацію від коронавірусу для працівників сфери освіти. Про це заявив речник МОЗ Роман Борщ, передає "Українська правда".

"Насамперед, вакцинація в Україні проти COVID-19 є добровільною і безоплатною. Наразі не передбачено ніякої примусової вакцинації. Є постанова Кабміну, яка чітко регламентує, у яких випадках може працювати заклад освіти чи не може. Наразі в Міністерстві не розглядається будь-який примусовий елемент щеплення будь-якої групи населення", - сказав Борщ.

За його словами, наразі МОЗ зробило майже 890 тисяч щеплень працівникам сфери освіти. 

Водночас речник МОЗ нагадав про постанову міністерства, яка дозволяє закладам освіти краще та безпечніше організувати навчання.

Новини за темою: З 1 вересня всі заклади освіти працюватимуть у штатному режимі, - КМДА

Нагадаємо, протягом минулої доби, 30 серпня, в Україні вакцинували від коронавірусу 150 482 людини. Зокрема, першу дозу отримали 50 690 людей, повністю імунізовані - 99 792 людини. Загалом проведено 9 082 122 щеплення.

До цього головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів, чи будуть в країні вводити каральні заходи для невакцинованих. Кузін вважає, що їх не буде.