В Україні найвищі показники охоплення вакцинацією від COVID-19 показує Київ, - Ляшко

Віктор Ляшко МОЗ

Найнижчий рівень охоплення вакцинацією в Одеській, Чернівецькій та Закарпатській областях

В Україні найвищі показники охоплення щепленнями від коронавірусної інфекції фіксуються в Києві. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко у Facebook.

"З початку кампанії вакцинації найвищий рівень охоплення щепленнями на 100 тис. населення показує місто Київ, їх показник перевищує середній по Україні в 2 рази. Відразу за лідером йдуть - Київська та Полтавська області. Найнижчі рівні охоплення в цілому на сьогодні в Одеській, Чернівецькій та Закарпатській областях", - повідомив Ляшко.

Він додав, що за останній тиждень найвищі темпи вакцинації демонструють теж Київ, Полтавська та Київська області. Найнижчі-Чернівецька, Івано-Франківська та Закарпатська області.

"Найбільше зростання темпів вакцинації за минулий тиждень зафіксували в Херсонській області (+56%). А загалом зроблено за минулий тиждень 563 тис. щеплень. Це найбільший показник з початку кампанії вакцинації", - сказав Ляшко.

Також він прокоментував падіння обсягів щеплень на вихідних.

"Лікарям теж потрібен відпочинок і ми з розумінням ставимося до того, що не всі пункти щеплення працюють в суботу та неділю. Але статистика показує, що навіть центри масової вакцинації, які працюють на вихідних, не використовують свій потенціал по максимуму. За цифрами виходить, що медичні працівники вийшли працювати, але до них не дійшли українці. Закликаю активніше турбуватися про своє здоров'я і підказати родичам і друзям, особливо похилого віку, адресу центру вакцинації!",- зазначив Ляшко.

Раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україну доставили чергову партію китайської вакцини CoronaVac.