У роботі Instagram знову стався масштабний збій

Додаток Instagram ua.depositphotos.com

Користувачі соцмережі скаржаться на роботу програми, а також на проблеми із завантаженням фотографій і Stories

Сьогодні ввечері, 20 жовтня, користувачі соціальної мережі Instagram почали скаржитися на проблеми з роботою сервісу. З чим пов'язаний збій - поки не відомо. Про це з посиланням на Downdetector повідомляє "РБК-Україна".

Користувачі соцмережі скаржаться на роботу програми, а також на проблеми із завантаженням фотографій і Stories. Виникають і проблеми з роботою сайту соцмережі.

Найбільше на проблеми в роботі сервісу скаржаться користувачі США. Однак невеликі проблеми з роботою мережі спостерігаються і в Мексиці, Великій Британії, Німеччині, Франції. Також про невеликий збій в роботі соцмережі повідомляють жителі України.

Новини за темою: Не працюють додаток, сайт і сервіс загалом: В Instagram знову стався глобальний збій

Нагадаємо, 4 жовтня в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram, а також месенджера WhatsApp стався збій. Користувачі Instagram і WhatsApp відчували труднощі при використанні програми, у Facebook не відкривався веб-сайт. Цей збій назвали наймасштабнішим в історії компанії

Засновник і основний власник Facebook Марк Цукерберг втратив 6,6 млрд доларів на тлі збоїв у його соцмережах і месенджерах. Він опустився на шосте місце в загальному списку мільярдерів Forbes.