В ООН планують вакцинувати 40% жителів планети до кінця 2021 року

Також планується вакцинувати 70% населення планети до середини 2022 року

Фото з відкритих джерел

 
Організація Об’єднаних Націй та її Всесвітня організація охорони здоров’я оголосили про амбітний план щодо повної вакцинації 40% населення планети від хвороби COVID-19 до кінця 2021 року та 70% до середини наступного року. Про це повідомляє The National, передає Укрінформ.
 
"План передбачає, що країни ООН розподілятимуть дози вакцин, передаватимуть технології та робитимуть інші кроки, які допоможуть біднішим країнам отримати достатньо вакцин та розповсюдити їх серед свого населення", - йдеться в повідомленні.
 
 
Генеральний секретар ООН Антоніо Гутерреш заявив, що у світі вже виробляється достатня кількість вакцин для досягнення цієї мети, але донорам потрібно зібрати 8 млрд дол., щоб збільшити обсяг COVID-щеплень у бідніших регіонах.
 
Очільник ООН закликав США, Китай та інших членів групи країн G20 "зібрати" кошти, під час саміту Великої двадцятки наприкінці місяця у Римі та "втілити цю стратегію в реальність".
 
Нагадаємо, в результаті змін клімату на світ чекає глобальна водна криза. Про це йдеться в доповіді Всесвітньої метеорологічної організації ООН.