В Одесі на святкуванні Дня Перемоги почалися сутички (відео)

Сегодня

На заходи принесли радянську символіку і навіть свастику

Сьогодні, 9 травня, в Одесі під час заходу з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні почалися провокації - відбулися бійки. Про це, посилаючись на місцеве видання "Думская", повідомляє "Сьогодні".

Повідомляється, що на Алеї Слави помітили городян, які принесли портрет Жукова з георгіївською стрічкою. Правоохоронці зажадали прибрати його, але містяни відмовилися.

Пізніше поліцейські затримали осіб, які кричали:"Одеса – російське місто".

Також у поліції передавали про ще кілька правопорушень: 17-річний хлопець прийшов на Алею Слави зі свастикою, а пенсіонер - в парк Шевченка з георгіївською стрічкою. Крім того, поліцейські затримали провокаторів, які кричали: "Одеса – російське місто".

 

 

Загалом станом на 13:30 правоохоронці повідомили про шість порушень громадського порядку. За результатами перевірок складено 1 протокол за ч. 1 ст. 173-3 (виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки), 2 - за ст. 173 (дрібне хуліганство), 2 – за ст. 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) та 1 – за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.