В Одесі активісти Молодіжного Крила ОПЗЖ передали допомогу в притулок для тварин

Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило

Представники Одеської обласної організації Молодіжного Крила ОПЗЖ у рамках всеукраїнської акції "ДопоможиБлижньому" відвідали притулок у Великодонському районі Одеської області — "Люблячі серця". Під опікою цього притулку перебувають близько 200 собак, передає прес-служба Молодіжного Крила.

Молоді люди передали притулку 100 кг корму, а також підняли проблему відсутності фінансування та підтримки як державної, так і місцевої влади.

"Навіть не дивлячись на таку важливу місію для громади, тягнути доводиться за свій особистий рахунок і фінанси небайдужих людей. Територію притулку ми орендуємо у приватника. А в цей час на місцевих сесіях розходяться по 30-40 дільниць за раз", — розповідає Ольга, власниця притулку. 

Допомога була надана в рамках благодійної акції "#ДопоможиБлижньому", яку запустили кілька місяців тому в столиці, — розповідає голова Одеської обласної організації Молодіжного Крила ОПЗЖ Валерій Чигідін. 

"Наша команда не могла пройти повз цю проблему. З власницею притулку ми обговорили, як ми могли б допомогти і поліпшити життя хвостатих. На даний момент тут проживає близько 200 собак. Когось викинули на вулицю, хтось вже народився в неволі. На жаль, тварин надходить значно більше, ніж забирають в будинки, в зв'язку з чим вольєрів не вистачає. Зараз притулку найбільше необхідні дрова і дерев'яні піддони, з яких і вибудовують "будинки" для вихованців. Ми не втрачаємо віри і впевнені в тому, що до благодійної акції #ПомогиБлижнему приєднаються тисячі небайдужих громадян", — розповів Чигідін.

Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило

Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило