У Луганській області біля кордону з РФ прикордонники знайшли чотири парашути

МВС України

Правоохоронці почали досудове розслідування

Військовослужбовці Луганського прикордонного загону, які виконують завдання у складі ООС, виявили неподалік кордону з Росією чотири сумки з парашутами. Про це повідомляє МВС України.

"Під час патрулювання державного рубежу прикордонники помітили чотирьох осіб. Троє рухалися неподалік від державного кордону на території РФ, а одна особа - на території України. На зазначений напрямок негайно висунулась група реагування одного з підрозділів охорони державного кордону. В ході подальших пошукових дій прикордонники виявили чотири сумки. Вони знаходилися в очереті неподалік від державного кордону", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у сумках виявилися чотири парашути. Прикордонники передали знахідку правоохоронцям.

Повідомляється, що правоохоронні органи почали досудове розслідування за статтею 333 (Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.

Раніше у Держприкордонслужбі повідомляли, що на кордоні з Росією облаштовано близько 400 км протитанкового рову, 330 км рокадної дороги, 70 км колючого дроту та 100 км металевого паркану.