В Ізраїлі розпочалося щеплення третьою дозою COVID-вакцини громадян старше 30 років

В Україні триває вакцинація проти коронавірусу Фото з відкритих джерел

Бустерну дозу дозволили зробити усім, хто отримав друге щеплення п’ять місяців тому й не хворів на коронавірус протягом цього періоду

В Ізраїлі розпочалося щеплення третьою дозою COVID-вакцини громадян старше 30 років. Бустерну дозу дозволили ввести усім, хто отримав друге щеплення п’ять місяців тому й не хворів на коронавірус протягом цього періоду. Про це повідомляє "УНН".

Повідомляється, що всім, хто перехворів на COVID-19 після другого щеплення, необхідно звернутися до лікаря, щоб проконсультуватися перед введенням бустерної дози. Записуватися в чергу на щеплення пропонують в лікарняній касі.

Нагадаємо, що раніше в Ізраїлі щеплювали бустерними дозами лише осіб старше 60 років. Третє щеплення стало доступним тим, хто отримав другу дозу принаймні за п'ять місяців до цього. При цьому третій укол не могли отримати ті, хто вилікувався від COVID-19 і не був вакцинований.

Згодом уряд прийняв рішення щеплювати третьою дозою вакцини від COVID-19 осіб старше 50 років. Бустерну вакцинацію в першу чергу провели медперсоналу і особам, які мали хронічні захворювання, а також працівникам в'язниць та самим ув'язненим.

Пізніше стало відомо, що через тиждень після початку прищепної кампанії третьою дозою вакцини від COVID-19 кількість вакцинованих в Ізраїлі перевищила мільйон осіб. Це більше ніж половина щеплених ізраїльтян старше 50 років.