Естонія дозволила туристам в'їзд без самоізоляції: Названо умови і терміни

Фото з відкритих джерел

В'їзд дозволять на термін до 24 годин за наявності ПЛР-тесту або експрес-тесту

В Естонії уряд затвердив пом'якшення карантинних обмежень в країні. Зокрема, з 1 липня будуть дозволені одноденні поїздки в Естонію без самоізоляції. Про це повідомляє ERR.

Зазначається, що в'їзд на територію Естонії без самоізоляції буде дозволений на термін до 24 годин при наявності ПЛР-тесту або експрес-тесту на антигени з негативним результатом.

ПЛР-тест повинен бути зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону, а експрес-тест - максимум за 24 години.

Не буде потрібно робити тести дітям у віці до 12 років, а також особам, які перехворіли COVID-19, вакцинованим або прирівняним до вакцинованих.

Як і раніше, тестування не буде вимагатися і для прибувають з країн з низьким рівнем захворюваності.

Також зазначено, що з 11 Червня можуть відновитися круїзи Таллінн-Стокгольм, проте уряд просить враховувати, що якщо показник двотижневої кумулятивної захворюваності в Швеції вище 150 випадків на 100 000 жителів, то після повернення в Естонію може діяти вимога самоізоляції. Станом на 10 червня, цей показник у Швеції становить 227.

Ранішеповідомлялося, що Естонія пожертвує 800 тисяч доз вакцин іншим країнам, у тому числі Україні. Половину з зазначених доз мають намір передати в рамках глобальної ініціативи COVAX, іншу половину - країнам Східного партнерства ЄС.