В Естонії тисячі людей протестували проти COVID-сертифікатів і вакцинації

Фото з відкритих джерел

У Таллінн приїхали люди з Латвії та Литви, також і з інших міст Естонії

У столиці Естонії Талліні тисячі людей зібралися на акції протесту проти COVID-сертифікатів і вакцинації. Про це повідомляє видання Delfi.

Повідомляється, що на мітинг приходили навіть з дітьми та колясками. У Таллінн приїхали люди з Латвії та Литви, також і з інших міст Естонії.

Організатори акції провели захід з метою зупинити "насильницьку вакцинацію", в тому числі вакцинацію дітей та контроль COVID-паспорта. Як і раніше, на думку ініціаторів, це суперечить закону.

 

Зазначається, що все пройшло мирно. Сутичок і провокацій не було.

На сцені виступили організатори з промовами про коронавірус і державність. Виступи звучали естонською та російською мовами.

Незгодні з нинішньою ситуацією в країні вийшли з гаслами: "Ні диктатурі", "Стоп, Кая Каллас", "Скільки смертей від вакцини – це окей?", "Обмеження – це смерть для підприємців" та іншими.

Новини за темою: Естонія повертає масковий режим в громадських місцях

Нагадаємо, наразі Естонія - серед трьох країн ЄС з найгіршою ситуацією з коронавірусом. За останніми даними Європейського центру з попередження і контролю захворювань, в Естонії показник захворюваності за останні 14 днів на 100 тисяч населення складає 1086. Більше - лише у сусідніх Литві та Латвії, де він становить 1163 і 1256 відповідно.

У серпні департамент здоров'я Естонії оголосив надзвичайну ситуацію в охороні здоров'я через стрімке зростання заражень коронавірусом.