В Естонії через зламаний холодильник зіпсувалися 68 тисяч доз вакцини, які мали віддати іншим країнам

фото з відкритих джерел

Температура в холодильних камерах підвищувалася упродовж трьох днів, але техніка чомусь не подавала про це жодних сигналів

В Естонії зіпсувалися 68 тисяч доз вакцини, які мали віддати іншим країнам, через зламаний холодильник. Температура в холодильних камерах підвищувалася упродовж трьох днів, але техніка чомусь не подавала про це жодних сигналів. Про це повідомляє Delfi.

Зазначається, що з ладу вийшли нові холодильники, розміщені в будівлі, в яку Департамент здоров'я країни переїхав у 2017 році.

"Вранці 25 червня співробітник Департаменту здоров'я виявив, що в холодильних камерах підвищена температура. Температура підвищувалася з 22 червня. Про це мало прийти повідомлення. Невідомо, чому воно не прийшло", - розповіла заступниця директора Департаменту здоров'я Марі-Анні Хярма.

За попередніми даними, збиток становить 1.15 млн євро. Ця сума може зрости. Для розслідування того, що сталося, буде створено спеціальну комісію.

Раніше повідомлялося, що уряд Естонії вирішив пожертвувати 900 000 доз вакцини AstraZeneca, що залишилися невикористаними, іншим країнам, включаючи країн-партнерів Східного партнерства, куди входять Україна, Грузія, Вірменія, Молдова, Білорусь і Азербайджан.