В Австралії двох 17-річних підлітків обвинувачують у вбивстві 14 кенгуру

Кенгуру. Фото: Pixabay

Повідомляється, що наступного місяця їх судитимуть

Поліція Австралії обвинуватила двох підлітків у вбивстві 14 кенгуру у прибережному пляжному містечку на південь від Сіднея. Про це повідомляє  BBC.

Місцеві жителі виявили забитих тварин на двох різних дорогах у затоці Батманс у суботу, 9 жовтня. За цим фактом було відкрито поліцейське розслідування. Поліція Нового Південного Уельсу говорила, що зграю кенгуру збила машина.

Новини за темою: В Австралії спалахнули протести проти обов'язкової вакцинації: Поліція застосувала сльозогінний газ

Вчора, 11 жовтня, у місті заарештували двох 17-річних хлопців. Поліція не прокоментувала мотиви обвинувачених у вбивстві тварин.

Підліткам висунули обвинувачення у нерозважливому побитті та вбивстві тварин. Повідомляється, що наступного місяця їх судитимуть.

Згідно із законом Нового Південного Уельсу, будь-кому за жорстоке поводження з тваринами загрожує до п'яти років в'язниці та штраф у 22 тис. австралійських доларів (15 тис. доларів США).

Серед 14 убитих було два дитинчати кенгуру. Наступного дня, 10 жовтня, місцевий житель виявив третє поранене дитинча.

Раніше природоохоронна організація Sea Shepherd повідомила про масове полювання на дельфінів на Фарерських островах, під час якої мисливці загнали тварин на мілководдя за допомогою катерів і гідроциклів і вбили 1428 особин.