Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

В акваторії Миколаївського морського порту ліквідували забруднення рослинною олією, - АМПУ

АМПУ

Загалом від рослинної олії очищено 3000 кв. м акваторії

Наслідки забруднення рослинною олією в акваторії Миколаївського морського порту було оперативно ліквідовано. Про це повідомляє Адміністрація морських портів України.

Повідомляється, що під час вантажних робіт приватним портовим оператором 14.11.2021 о 12:30, на причалі № 12 Миколаївської філії ДП "АМПУ" (адміністрація Миколаївського морського порту), було зафіксовано аварійний розлив рослинної олії.

"Завдяки встановленим перед навантаженням боновим загородженням було локалізовано забруднення, що в свою чергу не дозволило поширитися рослинній олії в акваторії Миколаївського морського порту. В роботу було запущено спеціалізоване судно т/х "МНМС-101" та в/б "Туман", - йдеться в повідомленні.

Загалом від рослинної олії очищено 3000 кв. м акваторії.

Працівники філії та представники Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу відібрали проби води в акваторії в місці забруднення для визначення впливу на навколишнє природне середовище.

Працівники філії та інспекції прийняли всі необхідні запобіжні дії з локалізації та ліквідації наслідків забруднення рослинною олію акваторії морського порту Миколаїв.

Новини за темою: Із власника судна Delfi стягнули 16 тисяч доларів за забруднення моря

Нагадаємо, раніше в акваторії Чорного моря стався розлив нафтопродуктів.