В Афганістані залишається ще близько 90 українців, - МЗС

МЗС і посольство України в Таджикистані разом з іншими причетними відомствами зараз відпрацьовують можливі шляхи евакуації українців з Афганістану

Евакуйовані з Афганістану 22 серпня

Twitter / Володимир Зеленський

 
На території Афганістану поки що залишається близько 90 громадян України, дипломати відпрацьовують можливі шляхи їхньої евакуації. Про це повідомив прес-секретар МЗС Олег Ніколенко, пише "Укрінформ".
 
"На території Афганістану продовжує залишатися близько 90 громадян України. МЗС і наше посольство в Таджикистані разом з іншими причетними відомствами зараз відпрацьовують можливі шляхи евакуації наших громадян з Афганістану, зокрема із залученням логістичних можливостей західних партнерів", - зазначив Ніколенко.
 
Також він додав, що пріоритетом є евакуація українських громадян і членів їхніх сімей. 
 
"Але не виключаємо й евакуацію іноземців з гуманітарних міркувань, якщо для цього будуть можливості", - зазначив представник МЗС.
 
 
Раніше повідомлялося, що в захопленому талібами Афганістані перебувають близько 50 українців. В аеропорту "Бориспіль" уже приземлився літак з Кабула, на борту якого знаходилося 98 пасажирів, більшість з яких були іноземцями.
 
Також повідомлялося, що Росія планує евакуювати з Афганістану понад 500 людей, серед яких будуть і українці. Міноборони РФ направило до Афганістану 4 літаки.