В аеропорту Варшави естонський посол влаштував скандал через те, що його не пустили до літака без маски

Фото з відкритиї джерел

Літак до Казахстану вилетів без нього

Вчора ввечері, 11 липня, у варшавському аеропорту імені Фредеріка Шопена посол Ecтонії не зміг сісти на літак до казахстанської столиці Нур-Султана. Його не пустили в літак без маски. Про це повідомляє "УНН".

Інцидент за участю естонського дипломата стався у варшавському аеропорту імені Фредеріка Шопена у Варшаві в неділю ввечері. Як повідомляється, "посла Естонії в цій країні не пустили на борт літака, що летів до столиці Казахстану Нур-Султан".

"За кілька десятків хвилин до півночі співробітники обслуговуючої компанії відмовилися пустити чоловіка в літак, тому що він не хотів одягати маску", - йдеться у повідомленні.

За даними видання, цей пасажир був агресивний, потрібно було втручання служби безпеки аеропорту. Так, його вивели із зони обмеженого доступу і чекали прибуття поліцейських. Через кілька десятків хвилин чоловік заспокоївся. Під час огляду він був у масці, показав свій дипломатичний паспорт і залишив аеропорт.

Літак в Казахстан вилетів без нього.

Нагадаємо, у січні цього року у Лос-Анджелесі відомого американського актора та продюсера Брюса Вілліса попросили покинути магазин через відсутність у нього маски. На зауваження продавця магазину Брюс Вілліс відреагував спокійно. Він просто розвернувся і пішов, не зробивши жодної покупки.