Ув'язнена в ОРДО українка Стеценко перебуває у критичному стані, - Денісова

Людмила Денісова Фото з відкритих джерел

До Наталії застосовується психологічний тиск, унаслідок чого вона перебуває в пригніченому стані

Громадянка України Наталія Стеценко, яку незаконно утримують у донецькому СІЗО, перебуває у критичному стані. Про це повідомила уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова у Telegram.

Зазначається, що в жінки загострилося хронічне захворювання спини. Наразі вона потребує термінового лікування.

У зв'язку з цим омбудсмен звернулася до керівництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні з проханням сприяти негайній госпіталізації Наталії Стеценко і надати їй медичну допомогу.

Новини за темою: Стан здоров'я українського політв'язня Марченка погіршується, - Денісова

Крім того, Денісова наполягає на звільненні ув'язненої у зв'язку з погіршенням стану її здоров'я.

"Наталія Стаценко - мешканка Донецька. До рук бойовиків потрапила 10 липня 2019 року. Перші три місяці її утримували в "ізоляції" - секретній в'язниці так званого "Міністерства держбезпеки", а потім перевели в СІЗО №5 Донецька. Весь цей час рідні не бачили жінку. Як дізнався батько від колишніх заручників, до Наталії застосовується психологічний тиск, унаслідок чого вона перебуває в пригніченому стані", - зазначила уповноважена. 

В ОРДО Наталію Стеценко звинувачують Наталію в "шпигунстві" на користь України і проукраїнській діяльності.

Нагадаємо, минулого тижня Людмила Денісова повідомила, що в українського політв’язня, кримчанина Сервета Газієва, який перебуває  у СІЗО в Ростовській області, стався мікроінсульт, який спричинив параліч обличчя.