Усі навчальні заклади Хмельницької області перевірять після масового отруєння у школі

Укрінформ

У МОН пообіцяли детально з’ясовувати всі обставини та рівень відповідальності за це службових осіб

Через масове отруєння у школі Хмельницького всі навчальні заклади області перевірять на дотримання санітарного регламенту. Про це заявив глава МОН Сергій Шкарлет.

"Станом на 13 вересня, шостий день після спалаху, представники органів місцевого самоврядування на запит МОН не могли надати вичерпної інформації про ситуацію та навіть не володіли відомостями про відкрите кримінальне провадження", - написав Шкарлет.

Новини за темою: Масове отруєння у школі в Хмельницькому: В інфекційній лікарні залишаються 15 осіб

Очільник МОН назвав ситуацію "неприйнятною" та пообіцяв детально з’ясовувати всі обставини та рівень відповідальності за це службових осіб.

"Обов’язково буду ініціювати комплексну перевірку всіх закладів освіти Хмельницької області щодо дотримання санітарного регламентуз метою недопущення подібних випадків", - наголосив міністр.

Нагадаємо, внаслідок масового отруєння в одному з навчальних закладів у Хмельницькому кількість постраждалих наблизилася до 100 осіб. Отруєння спровокувала бактерія золотистого стафілококу, яку виявили у чотирьох працівників персоналу харчоблоку навчального закладу.