Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Уряд підвищив субсидії жителям районів, прилеглих до ОРДЛО

Фото з відкритих джерел

Близько 12 тисяч домогосподарств зможуть отримати субсидію в середньому на суму 2,5 тис. гривень

Кабінет Міністрів України схвалив збільшення субсидій в опалювальний сезон для жителів на лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях. Рішення було ухвалено у понеділок, 15 листопада. Про це у Фейсбук повідомила міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"Проблема у тому, що місцеві жителі на лінії зіткнення вимушено використовують побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень, бо їхні оселі залишились без теплопостачання та газопостачання внаслідок бойових дій. Тобто ці домогосподарства змушені витрачати більше грошей на оплату електроенергії", - розповіла чиновниця.

За її словами, Кабмін вирішив так змінити порядок нарахування житлових субсидій в опалювальний сезон, щоб збільшити їх розмір. Так, близько 12 тисяч домогосподарств зможуть отримати субсидію в середньому на суму 2,5 тис. грн. Збільшення нарахувань профінансують з бюджетної програми Мінсоцполітики.

"Це командна робота Уряду та Офісу Президента. Окрема подяка за зусилля та оперативність Мінсоцполітики та команді Мінреінтеграції", - зазначила Верещук.

Новини за темою: Середній розмір субсидії у цьому опалювальному сезоні складе близько 2 тисяч гривень, - Лазебна

Нагадаємо, раніше анонсувалось, що в Україні збільшать розмір субсидій на обігрів житла у прифронтових населених пунктах.