Уляна Супрун розповіла, як приготувати здорову кутю: Є один нетрадиційний секрет

На Святвечір готують голодну кутю Фото з відкритих джерел

Супрун дала рекомендації, як приготувати кутю, щоб не зіпсувати її "цілющі" властивості

Колишня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун дала поради стосовно святкових страв, зокрема - різдвяної куті. Що потрібно робити під час приготування куті, аби страва була корисною, вона розповіла на своєму сайті.

"Написати пост про рецепт куті = започаткувати велику суперечку. Адже в кожній місцині, місті, селі, сім’ї є свій рецепт куті та свої секрети.

Кутю роблять із пшениці, а подекуди з тістяних бобальок чи конопляного насіння. Десь її заливають узваром, або виноградним соком, чи навіть вином, додають родзинки, грушки-дички, горіхи, мак. А дехто в дитинстві носив хрещеним кутю з рису та айвового варення, й іншої не уявляв. Ми вирішили поглянути на кутю з точки зору нутриціології, і стало зрозуміло, що вона, як і борщ та вінегрет, є суперфудом", - зазначила Супрун.

Однак, хоч кутю й називають суперфудом, є кілька моментів, які можуть зіпсувати її "цілющі" властивості, й навіть нашкодити організму людини.

Зокрема, про кутю здорової людини, Супрун розповіла наступне:

  • Не передайте куті меду. Мед - не цілющий і не природніший за буряковий цукор. Для нас це додані прості цукри, ще й здебільшого фруктоза, що шкодить бактеріям кишківника та жировому обміну. В сухофруктах та родзинках цукру вдосталь.

  • Мийте пшеницю. Так, якщо її не замочити, варити доведеться довго. Але пшениця, як і інші злаки та незлакові крупи, має на собі рештки фунгіцидів - протигрибкової отрути. Нам вона не потрібна. Тому краще промити пшеницю перед замочуванням, або поміняти воду через годину.

  • Горіхи замочувати наперед не потрібно. А ось промити також варто.
  • Декому пшениця може здатися твердою і недостатньо смачною чи солодкою. Є один секрет, нетрадиційний. Спробуйте її промити і трохи проростити. Наприклад, загорніть насіння у вологий кухонний рушник. Таке зерно почне робити із крохмалю декстрани і цукри, тобто буде солодше. А білок насінини стане вологим і більш доступним до травлення, бо з міцно збитого ковалентними зв’язками комка він перетвориться на живі окремішні білки в колоїдному стані.

"Якщо вас надихає ідея об’єднати Україну, не треба спиратися на олів’є і розмежовувати різні ідентичності українців. Спробуйте додати до куті заморожених вишень та чорниць. Вона буде ідентифікуватися із Поліссям та Волинню, і з Півднем та Слобожанщиною, й матиме спільну для всіх цінність: клітковину, вітаміни, поліфеноли та антиоксиданти", - резюмувала вона.

Нагадаємо, 1 січня Уляна Супрун заявила, що публікує свій останній пост на Facebook, та дала останню пораду. Вона закликала українців конфліктувати та "не робити компромісів зі злом". Також колишня очільниця МОЗ порадила читачам думати про суспільство і країну, а також, ухвалювати рішення так, "наче цього більше ні від кого очікувати".