"Укрзалізниця" змінить розклад руху поїздів у напрямку Харкова

Змін часу відправлення та затримок у дорозі до 30 хвилин зазнають розклади 16 поїздів

Фото з відкритих джерел

У період з 15 по 20 грудня "Укрзалізниця" змінить розклад поїздів харківського напрямку через проведення ремонтних робіт на станції "Люботин". Про це повідомляє прес-служба УЗ. 

"Змін часу відправлення та затримок у дорозі до 30 хвилин зазнають розклади 16 поїздів, що проходять через Харків. Це буде відображено в розкладах, у системі продажів та безпосередньо у квитках уже завтра, 24 листопада", - зазначили у прес-службі.

Крім того, для поїздів №142/141-114/113 Львів - Бахмут та №1/2 Івано-Франківськ - Костянтинівка в обох напрямках на період з 15 до 20 грудня буде змінено маршрут в об'їзд Харкова.

Поїзд Львів - Бахмут - Львів не зупинятиметься на станціях Святогірськ, Ізюм, Балаклія, Харків. Натомість зупинки склад робитиме у Слов'янську та Лозовій.

З маршруту поїзда Івано-Франківськ - Костянтинівка - Івано-Франківськ виключені зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Лиман, Слов'янський курорт, Харків. Замість них склад буде зупинятися в Слов'янську і Лозовій.

В УЗ звернули увагу пасажирів на те, що ці зміни зачіпають тільки рейси в період з 15 по 20 грудня, продажі на які були тимчасово обмежені для доопрацювання графіка.

Новини за темою: "Укрзалізниця": Зростання тарифів на пасажирські перевезення у 2022 році поки не передбачається

Нагадаємо, нещодавно "Укрзалізниця" повідомила про затримку поїздів на ділянці Чернігів-Ніжин через обрив контактної мережі.