"Укрзалізниця" систематично зриває поставки вугілля на ТЕС, - Міненергетики

Фото з відкритих джерел

Представники "Укрзалізниці" у свою чергу запевнили, що докладуть максимум зусиль, щоб збільшити кількість піввагонів для доставки вугілля

Міністр енергетики Олексій Кураков заявив, що "Укрзалізниця" систематично не виконує заявки вугледобувних підприємств і збагачувальних фабрик на перевезення вугілля на склади ТЕС і ТЕЦ. Про це повідомляє "РБК-Україна".

"На сьогодні складна ситуація з доставкою вугілля, оскільки "Укрзалізниця" систематично не виконує заявки вугледобувних підприємств і збагачувальних фабрик щодо забезпечення піввагонами. Розраховуємо, що ця проблема буде вирішена найближчим часом. Адже від цього залежить стабільне проходження опалювального сезону, який незабаром почнеться", - заявив Кураков.

Представники "Укрзалізниці" у свою чергу запевнили, що докладуть максимум зусиль, щоб збільшити кількість піввагонів для доставки вугілля.

Новини за темою: ДТЕК додатково закупить у США дві партії вугілля обсягом 150 тисяч тонн

За пропозицією Міненерго, вугледобувні підприємства і компанії теплової генерації повинні оновити планові показники з постачання і накопичення вугілля, враховуючи поточний стан.

Згідно з даними відомства, станом на 24 вересня на складах ТЕЦ і ТЕС знаходиться 954,6 тис.тонн вугілля, що на 1,53 млн тонн менше затвердженого графіка. При цьому за останній тиждень запаси вугілля на складах скоротилися на 24 тис.тонн.

Раніше повідомлялося, що компанія "ДТЕК Енерго" перед початком опалювального сезону почала імпортувати вугілля з Польщі і Казахстану, а також проводити переговори про поставки зі США.