"Укрзалізниця" оголосила про можливу затримку поїздів з 15 по 19 листопада: список

Фото з відкритих джерел

Причини запізнення - роботи з реконструкції колій

З 15 по 19 листопада в Україні можлива затримка декількох поїздів. Причина запізнення - роботи з реконструкції колій на ділянці Миронівка - Ім. Тараса Шевченка. Про це повідомляє прес-служба УЗ.

"Укрзалізниця виконує роботи з реконструкції колії на ділянці Миронівка - ім. Т. Шевченка, у зв'язку з чим можливі затримки поїздів", - йдеться в повідомленні.

Запізнення поїздів очікуються за наступними станціями:

  • Миронівка;
  • П'ятихатки;
  • Тимково;
  • Бурти;
  • Херсон.

Час затримки поїздів становитиме орієнтовно від 5 хвилин до 1,5 годин. Роботи починаються 15 листопада і повинні завершитися 19 листопада.

Новини за темою: "Укрзалізницю" зобов’язали відшкодувати майже 90 тисяч гривень жінці, дочку якої збив потяг

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" відновлює курсування поїзда "Київ - Варшава" після півторарічної перерви. Поїзд знову почав прямувати за цим маршрутом із 4 листопада. 

Також зазначимо, що "Укрзалізниця" розгорнула пункти вакцинації та експрес-тестування на вокзалах. Варто нагадати, що з 21 жовтня у міжрегіональний громадський транспорт пускатимуть лише вакцинованих пасажирів. 

Нещодавно повідомлялося, що з 1 жовтня "Укрзалізниця" розпочала продаж квитків на всі поїзди далекого прямування через Viber та Telegram.