"Укрпошта" розпочала автоматизацію всіх цифрових послуг в усіх населених пунктах України

Фото з відкритих джерел

Всі 1200 населених пунктів отримають сучасні відділення "Укрпошти", які працюватимуть п'ять днів на тиждень

Голова "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив, що 14 вересня його відомство розпочинає автоматизацію 100% цифрових послуг у всіх населених пунктів країни, навіть там, де не працює мобільний телефон. Про це повідомляє "Суспільне".

"Автівки, які ви бачите сьогодні, будуть по всій країні, навіть у Донецькій і Луганській областях, їдуть надавати якісні нові послуги. Тобто, всі 1200 населених пунктів отримають сучасне цивілізоване, яке працює 5 днів на тиждень, відділення "Укрпошти"", — заявив Смілянський.

За його словами, метою "Укрпошти" є закрити цифровий периметр країни 31 грудня 2022 року. Тобто, цифрові послуги стали доступні в кожному куточку країни.

Також він додав, що цього року "Укрпошта" планує запустити близько 800 відділень і ще 900 відділень наступного року.

"Тобто, ми плануємо закінчити цей проект до кінця першого півріччя наступного року. Потім ще пів року беремо на автоматизацію решти країни", — сказав голова відомства.

Новини за темою: "Укрпошта" закупить 1860 автомобілів для пересувних відділень за 1,3 млрд грн

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації підготувала зміни до Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку, що призведе до зростання вартості послуг "Укрпошти" на 20-40%.