"Укрпошта" почала поповнювати банківські картки у своїх відділеннях

Фото з відкритих джерел

У відділеннях також можна зняти готівку з картки

В автоматизованих відділеннях "Укрпошти" тепер працює послуга поповнення банківської картки будь-якого українського банку. Про це повідомляє пресслужба компанії

"У понад 3000 автоматизованих відділень "Укрпошти", що обладнані платіжними терміналами, відтепер можна поповнити картку будь-якого українського банку платіжних систем VISA та Mastercard", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що за одну операцію зарахувати на картку можна суму від 50 до 4999 гривень. Також в "Укрпошті" наголосили, що їхні тарифи на поповнення готівки є нижчим, ніж в середньому у фінансових установах.

Так комісія за послугу дорівнює 1,5% від суми поповнення, але не менше 10 грн. Умови зарахування коштів залежать від умов банку, який випустив картку. Поповнити готівково можна картку з будь-якою технологією – безконтактну, з чипом чи магнітною стрічкою.

Новини за темою: "Укрпошта" до березня доставлятиме пенсії за тарифом 2020 року

Як зазначається, для отримання послуги клієнту необхідно назвати оператору поштового відділення суму поповнення, мати при собі відповідну кількість готівки з урахуванням комісії, а також банківську картку, яку потрібно поповнити.

Якщо картка відсутня, клієнт може здійснити операцію, вказавши оператору 16-значний номер банківської картки для поповнення.

Окрім поповнення, клієнти "Укрпошти" через відділення можуть зняти без комісії кошти з банківської картки Visa, MasterCard, Простір. 

Нагадаємо, оскільки українці на Різдво відпочиватимуть чотири дні поспіль, тому графік роботи банків та служб поштової доставки буде змінено.