Українцям, які повернулися із Сирії, допоможуть з адаптацією до звичного життя, - МЗС

Міністерство закордонних справ

фото - з відкритих джерел

У відомстві наголосили, що в Сирії залишають й інші громадяни України

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова заявила, що українцям, які повернулися напередодні із Сирії, буде надана допомога з адаптації. Про це повідомляє пресслужба МЗС

"На виконання доручення Президента України Володимира Зеленського та завдяки послідовній і системній роботі МЗС та інших компетентних органів, а також комунікаційному сприянню Меджлісу кримськотатарського народу в новорічну ніч до України повернулися дев'ять українців - двоє жінок та семеро дітей", - прокоментувала Джапарова. 

Новини за темою: Проблема українського безвізу: У МЗС пояснили, що заважає українцям вільно їздити до ЄС

Також вона запевнила, що громадянам України, які повернулися, буде надана допомога з адаптації до звичайного життя, зокрема із залученням можливостей Меджлісу кримськотатарського народу.

Як зазначається, у таборах для біженців на території Сирії продовжують залишатися українці, зокрема кримські татари. Саме тому МЗС у співпраці з Офісом Президента України, іншими державними органами докладатиме усіх можливих зусиль для забезпечення їхнього повернення. 

Новини за темою: У МЗС запевнили, що "нормандський формат" "живіший за всіх живих"

Нагадаємо, напередодні в Сирії із закритого табору для біженців "Родж" звільнили дев'ятьох громадян України, серед яких двоє дорослих та сім дітей. 

Пізніше президент Володимир Зеленський прокоментував повернення українців із Сирії та запевнив, що держава "завжди повертатиме додому всіх своїх громадян, якими б вони не були і де б не потрапили в біду".