Українським школярам можуть продовжити осінні канікули, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

За словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, швидше за все, осінні канікули будуть продовжені до 3-4 тижнів

Міністерство охорони здоров'я та Міністерство освіти можуть прийняти рішення рекомендувати школам продовжити осінні канікули до 3-4 тижнів. Про це заступник міністра охорони здоров'я – головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив в ефірі "Українського радіо", повідомляє "Уніан".

"Скоріше за все, вони (канікули, – ред.) будуть трошки продовжені. Але ми не вважаємо, що вони будуть досить тривалими. Зазвичай вони тривають протягом двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін в 3-4 тижні", – сказав Кузін.

За його словами, на стаціонарному лікуванні з коронавірусною хворобою перебуває 607 дітей – це 21% від кількості ліжок для хворих з COVID-19, які були виділені на педіатричному напрямку.

"Діти більш активно залучаються в епідемічний процес, велика кількість класів зачиняється через випадок коронавірусу у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним, і він зачиняється на "умовний" карантин", – підкреслив головний санлікар.

Новини за темою: Позаплановий відпочинок. У яких областях школярі підуть на канікули раніше і скільки відпочиватимуть

Нагадаємо, Національна комісія з питань ТЕБ і НС пропонує Міністерству освіти і науки рекомендувати перенести початок шкільних канікул з 25 на 18 жовтня. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Як повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, діти в усіх столичних школах підуть на осінні канікули за графіком – з 25 жовтня, адже, за його словами, причин для дострокового початку канікул немає.