Українські військові випробували вітчизняний апарат для тренування військ ППО

ЗСУ випробували імітатор низькольотної повітряної цілі українського виробництва Міноборони України

Вироби типу FT-1 активно використовуються в арміях країн НАТО

Збройні сили України під час навчальної бойової стрільби підрозділів протиповітряної оборони випробували імітатор низькольотної повітряної цілі FT-1. Про це повідомляє прес-служба Міноборони. 

Випробування пройшли на Рівненському військовому полігоні. Зазначається, що FT-1 призначений для імітації одиночних і групових цілей у повітряному просторі для тренування підрозділів протиповітряної оборони і радіолокаційних підрозділів ЗСУ. Такі вироби активно використовуються в арміях країн НАТО. 

"Це перша вітчизняна продукція такого типу для українського війська, що дає змогу імітувати групову ціль, повітряну атаку двох-трьох ворожих літаків або безпілотних літальних апаратів одночасно", - зазначили в Міноборони.

Новини за темою: Україна запросить у США системи ППО та антиснайперські технології, - Кулеба

У відомстві також додали, що комплекс здатен допомогти українським військовим відбивати напади повітряного противника в зоні проведення операції Об'єднаних сил.   

"Результати бойової стрільби показали, що конус, який буксирується літаком-мішенню та імітує малорозмірну повітряну ціль, відповідає вимогам імітації справжніх повітряних цілей. Мета випробування досягнута", - додав старший викладач кафедри озброєння ХНУПС підполковник Валерій Воїнов.

Нагадаємо, нещодавно в Одеській області морські піхотинці провели тактико-спеціальні навчання. Військові відпрацьовували реагування на сигнал про наступ умовного ворога.