Українські туристи, яких не випускали з Туреччини, повертаються додому

Ці громадяни повертаються сьогодні двома групами до Запоріжжя та Києва

Фото з відкритих джерел

Українські туристи, які через розслідування у зв'язку зі смертю одного з членів групи не могли покинути територію Туреччини, сьогодні повернуться на батьківщину. Про це поінформував міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу, передає "Укрінформ".

"Я думаю, ви чули про досить сумну історію про групу українських туристів, які до цього не могли покинути територію Туреччини в результаті смерті одного з членів групи 17 жовтня на території провінції Мугла. Сьогодні ці українські громадяни повернуться на батьківщину", - сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що в результаті роботи, проведеної дипломатичними установами України в Туреччині з компетентними органами, в тому числі з прокуратурою міста Фетхіє і турецькою судмедекспертизою, вдалося прискорити досудове розслідування справи і забезпечити повернення громадян в Україну.

"Ці громадяни повертаються сьогодні двома групами в Запоріжжя та Київ. Консульські посадові особи України в Туреччині продовжать контролювати кримінальну справу про смерть нашого громадянина", - поінформував глава МЗС.

Нагадаємо, група громадян України, які в середині жовтня прилетіли в Анталію і вирушили в похід по Лікійській стежці, були змушені залишатися в Туреччині через розслідування у зв'язку з самогубством одного з учасників групи.