Українські мігранти зможуть безкоштовно отримати вакцину від COVID-19 у Польщі

Фото з відкритих джерел

Для щеплення потрібно мати "карту поляка", тимчасову або постійну посвідку на проживання

У Польщі українські мігранти зможуть безкоштовно отримати вакцину від коронавірусу за однієї умови. Про це заявив голова канцелярії прем'єр-міністра Польщі Міхал Дворчик, передає "Польське радіо".

За його словами, для отримання безкоштовної вакцини іноземним громадянам достатньо лише мати офіційні документи, які підтверджують Польщу як місце для проживання. Інших документів, в тому числі й дозволу на роботу або документа про проходження навчання, не потрібно.

"Кожна людина, яка легально проживає на території Республіки Польща, і це перебування регулюється, наприклад, за допомогою карти тимчасового або постійного проживання, може зробити щеплення. Тут немає обмежень, тому працівники з України чи інших країн зможуть отримати вакцину безкоштовно", - сказав Дворчик.

До слова, вакцинація в Польщі почалася напередодні, 27 грудня. Перша партія налічує 10 тисяч доз вакцин. До кінця січня в країну мають доставити 1,5 мільйона доз вакцини.

Новини за темою: "Україна матиме достатньо ресурсу": Шмигаль розповів про закупівлю вакцин проти COVID-19

Нагадаємо, країни Європейського Союзу вчора, 27 грудня, офіційно розпочали вакцинувати громадян від коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, щеплення отримають жителі Німеччини, Франції, Іспанії, Австрії, Болгарії, Чехії та Італії. При цьому вакцинація є добровільною і безкоштовною. Кожна з країн блоку отримала по 9750 доз вакцини.