Українська сторона передала ноту протесту ОБСЄ через загострення на Донбасі

Фото з відкритих джерел

Загострення призвело до поранення 13 і загибелі чотирьох військовослужбовців ЗСУ

На зустрічі 13 вересня українська сторона СЦКК передала ноту протесту СММ ОБСЄ щодо порушення режиму припинення вогню незаконними збройними формуваннями. Загострення призвело до поранення 13 і загибелі чотирьох військовослужбовців Збройних сил України в період 11 і 12 вересня. Про це повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил.

Зазначається, що у разі подальшого загострення обстановки і недотримання режиму припинення вогню з боку НЗФ військовослужбовці ЗСУ залишають за собою право надавати адекватну відповідь із залученням необхідних сил і засобів.

"УС СЦКК на адресу СММ ОБСЄ було надано 109 нот щодо грубих порушень режиму припинення вогню з боку ВФ РФ. Незважаючи на численні звернення, необхідної реакції з боку збройних формувань отримано не було, що в черговий раз підтвердило підступність ВФ РФ", - ідеться в повідомленні.

Новини за темою: НЗФ на Донбасі вбили ще одного українського захисника

Нагадаємо, 11 вересня в зоні ООС на Донбасі в результаті вогню противника двоє українських військовослужбовців загинули, дев'ятеро - дістали поранення. Ще один захисник отримав бойове травмування.