Українська бронзова призерка Олімпіади в Токіо подарувала квартиру своєму тренеру

Такий жест Ірина Коляденко зробила на знак подяки своєму тренеру, який завжди підтримував спортсменку

iSport

Українська борчиня Ірина Коляденко здобула бронзову медаль на Олімпіаді 2020 у Токіо. За прекрасний виступ держава нагородила спортсменку квартирою, проте Ірина подарувала її своєму тренеру Володимиру Яременку. Про це Ірина Коляденко повідомила у своєму Instagram

За словами спортсменки, на День Незалежності голова Київської облдержадміністрації Василь Володін вручив їй ключі від квартири площею 41 кв.м у її рідному місті Ірпінь. 25 серпня вона оголосила, що вирішила передати квартиру своєму тренеру Володимиру Яременку, який завжди її підтримував.

"Це мій тренер, з яким я працюю протягом восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поруч… Так, було нелегко. Щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене передусім. Не маючи свого власного житла! Я дуже ціную внесок свого тренера в мене. Я розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги", - написала Ірина.

Спортсменка зазначила, що її наставник як ніхто інший заслужив це житло.

"І хоча в нашій країні, на жаль, тренерів залишають без уваги, але я все ж хочу сказати своєму тренеру дякую! І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременку. Ви її заслужили!" - написала Коляденко.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от koliadenko (@koliadenko_8)

Раніше повідомлялося, що за виграні призові місця на Олімпійських іграх у Токіо українські спортсмени цьогоріч отримають від держави грошову винагороду від 55 до 125 тисяч доларів. За олімпійське золото вони отримають 125 тисяч доларів, за срібло – 80 тисяч доларів, за бронзу – 55 тисяч доларів.