Україна відправила на кордон з Білоруссю більше 8 тис. силовиків

Державна прикордонна служба

На українському кордоні з Білоруссю розглядають можливість введення надзвичайного стану

На український кордон з Білоруссю додатково відправили 8,5 тис. поліцейських, нацгвардійців та прикордонників. Це зробили, аби тримати під контролем ситуацію з нелегальними мігрантами, які можуть пробратися в Україну з території Білорусі. Відповідне рішення ухвалив український уряд. Про це повідомляє Die Welt.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що нині існує ризик перенаправлення мігрантів з білорусько-польського кордону на український. 

"Це лише початок. Також може бути оголошено надзвичайний стан. Ми готові до всього", - сказав Андрій Мельник.

Він додав, що український кордон з Білоруссю важко контролювати, адже він складається переважно з боліт та лісів. Таким чином цю територію можуть використати для можливих провокацій. 

Новини за темою: На польсько-білоруському кордоні померла однорічна дитина мігрантів

Нагадаємо, нещодавно голова Держприкордонслужби України Андрій Демченко заявив, що українські прикордонники готуються до можливого прориву нелегальних мігрантів з боку Білорусі. Поки спроб прориву українського кордону не фіксували.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз виділив 700 тисяч євро на гуманітарну допомогу мігрантам, які перебувають на кордоні Білорусі й Польщі. Частину коштів отримає білоруський Червоний Хрест.