Україна стала третьою у Європі за добовою смертністю від коронавірусу

Фото з відкритих джерел

У світі Україна посіла 7 місце за кількістю нових заражень коронавірусом

Україна займає третє місце у Європі за добовою смертністю від коронавірусу. Загалом у світі 9 жовтня зафіксували 300 тис. нових випадків інфікування. Про це повідомляє Worldometers.

Найбільшу кількість інфікованих коронавірусом виявили у Великобританії, Росії, Туреччині, а також США та Індії. Відомо, що у Великобританії за добу інфікувались понад 34 тис. людей, а у Росії та Туреччині - понад 28 тис. 

У світі Україна посідає сьоме місце за кількістю нових заражень, а у Європі - третє. За добовою смертністю у світі Україна на третьому місці, а на першому та другому - Росія та США. Повідомляється, що у Європі лідерами за добовим приростом коронавірусу є Великобританія, Росія, Україна, а за смертністю - Росія, Румунія та Україна.

Новини за темою: В Україні за добу вакцинували від коронавірусу понад 39 тисяч осіб

Нагадаємо, в Україні 10 жовтня лабораторно підтвердили 8832 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Також напередодні 2053 особи одужали. При цьому за добу зафіксували 207 летальних випадків, спричинених ускладненнями від COVID-19. За увесь час пандемії в Україні коронавірусом заразилися 2 550 089 людей, одужали - 2 282 480 людей, а 58 700 - померли.