Україна посилила захист повітряного простору на північно-західному напрямку

Дивізіон Львівського зенітного ракетного полку заступив на бойове чергування Львівський полк імені Івана Виговського

Дивізіон Львівського зенітного ракетного полку вперше заступив на бойове чергування у новому секторі відповідальності на Волині

Повітряні сили ЗСУ заявили про посилення захисту повітряного простору на північно-західному напрямку. Про це повідомляє прес-служба Командування Повітряних сил у Facebook

Зазначається, що дивізіон Львівського зенітного ракетного полку імені гетьмана Івана Виговського вперше заступив на бойове чергування в системі ППО держави у новому секторі відповідальності на Волині.

"Сьогодні зенітні ракетні війська посилюють свій бойовий потенціал, нарощують бойові спроможності по всій території держави, в тому числі й на північно-західному напрямку" - заявив офіцер управління ЗРВ підполковник Денис Ізосімов. 

Новини за темою: Вертоліт РФ порушив повітряний простір України: Київ вимагає пояснень

За його словами, це стало можливим завдяки успішно проведеним військовим навчанням, і проведенню бойових, дослідницьких та випробувальних пусків підрозділів зенітних ракетних військ на державному полігоні "Ягорлик".

У ЗСУ наголосили, що чергові сили цілодобово несуть бойове чергування в системі протиповітряної оборони держави, контролюючи повітряні цілі як у повітряному просторі країни, так і за її межами. Зокрема, щодня до несення бойового чергування залучається понад 1000 військовослужбовців Повітряних Сил.

Нагадаємо, нещодавно Україна запропонувала НАТО використовувати повітряний простір над окупованим Кримом для польотів та операцій.