Україна пообіцяла МВФ до кінця року вакцинувати від коронавірусу 17 млн громадян

Від загальної кількості госпіталізованих з коронавірусом приблизно 4-6% людей щодня отримують щеплення Фото з відкритих джерел

Зазначається, що кількість вакцин, закуплена українським урядом цього року, є достатньою для досягнення такого показника

Україна зобов’язалася у меморандумі з МВФ до кінця 2021 року вакцинувати 17 мільйонів громадян. Про це йдеться в тексті меморандуму на сайті Міністерства фінансів України.

"Визнаючи, що зусилля щодо вакцинації є ключовими для підтримки економічного відновлення, ми (Україна - ред.) забезпечили достатній запас вакцин і прагнемо вакцинувати принаймні 17 мільйонів осіб до кінця 2021 року".

Також у меморандумі додали, що кількість вакцин, закуплена українським урядом цього року, є достатньою для досягнення такого показника.

Новини за темою: Радуцький дав прогноз щодо рівня вакцинації українців до кінця 2021 року

Нагадаємо, сьогодні, 24 листопада, голова Національного банку України Кирило Шевченко повідомив, що Україна отримала другий транш від Міжнародного валютного фонду у розмірі 699 млн доларів. За його словами, ці гроші надійдуть на рахунки уряду в Нацбанку і збільшать міжнародні резерви.

Від початку вакцинальної кампанії в Україні від коронавірусу прищеплено 23 225 814 людей, з них отримали одну дозу - 13 000 632 людини, повністю імунізовані та отримали дві дози - 10 225 182 людини (із них двоє отримали одну дозу за кордоном).