Україна планує почати вакцинувати дітей від коронавірусу, - Радуцький

Голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, член фракції партії "Слуга народу" Михайло Радуцький Фото з відкритих джерел

Уряд розглядає питання вакцинації дітей від 12-14 років

Україна планує почати вакцинувати дітей проти коронавірусу. Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, повідомляє NewsOne.

За його даними, в Україні значно збільшилася кількість інфікованих серед дітей. За минулу добу в країні виявили 790 випадків захворювання серед неповнолітніх. 

"І це якраз специфіка "Дельти". Це дуже погано, тому що діти зазвичай і маски не носять, тому що треба було раніше, і діти до бабусь з дідусями їздять. Це проблема", - сказав Михайло Радуцький.

Поки в уряді розглядають можливість вакцинації проти коронавірусу дітей від 12-14 років за показаннями. 

Новини за темою: За добу в Україні підтвердили 9 524 випадки коронавірусу

Нагадаємо, якщо при першій-другій хвилях у Київській міській дитячій інфекційній лікарні було багато вільних місць, то станом на 12 жовтня вона заповнена на 53%. Практично у всіх регіонах значно збільшилася кількість інфікованих коронавірусом дітей з важким перебігом хвороби. У країні зафіксували кілька летальних випадків серед дітей.