Україна та Казахстан обговорюють взаємне визнання документів про вакцинацію від COVID-19

Паспорт вакцинації Фото з відкритих джерел

Султанов інформував про розроблення і виробництво власної вакцини QazVac та підтвердив готовність її поставок до України

Україна і Казахстан обговорюють питання взаємного визнання документів про вакцинацію проти COVID-19. Про це у Фейсбук повідомляє Посольство Казахстану в Україні, передає "Уніан".

Зазначається, що про це йшлося на переговорах міністра торгівлі та інтеграції Республіки Казахстан Бахита Султанова з міністром охорони здоров'я України Віктором Ляшко.

Міністри домовилися опрацювати питання взаємного визнання паспортів/сертифікатів про вакцинацію проти COVID-19, враховуючи відновлення регулярного авіасполучення між країнами та підвищення ділової активності громадян двох країн.

При цьому Султанов інформував про розробку і виробництво власної вакцини QazVac і підтвердив готовність її поставок в Україну, у тому числі в якості гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, у Бельгії в тестовому режимі працюватиме система сертифікатів вакцинації від COVID-19. Документ набуде правової сили вже з 1 липня.