Україна готова до опалювального сезону 2021-2022 на 99%, - Шмигаль

За словами прем’єра, наразі у газосховищах майже 19 млрд куб. м газу, чого буде достатньо, аби пройти зиму

Денис Шмигаль

Фото з відкритих джерел

Готовність всієї інфраструктури України до опалювального сезону становить 99%. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він пояснив, що це стосується ремонту теплових мереж і котелень, і підготовки шкіл, лікарень, дитячих садочків, і безпосередньої підготовки житлових будинків.

"У нас у газосховищах майже 19 млрд куб. м газу. Цього буде достатньо, аби пройти зиму. Перед керівництвом "Нафтогазу" та "Укргазвидобування" уряд ставить чітке завдання наростити видобуток власного газу. Вся країна буде з теплом", - зазначив прем’єр на засіданні уряду.

Крім того, Денис Шмигаль нагадав, що днями місцева влада підписала меморандум і взяла на себе зобов’язання не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду для людей. "Нафтогаз" зі свого боку поставлятиме газ місцевим теплокомуненерго за ціною в 4 рази меншою, ніж на європейському ринку.

"Уряд реструктурує борги та компенсує перед місцевою владою різницю в тарифах. Уся країна буде з теплом. Хочу попередити окремі газопостачальні компанії: будь-які спроби відключити соціальну інфраструктуру від газу або нажитися на ситуації ми будемо жорстко усувати", - запевнив прем’єр-міністр.

Новини за темою: Шмигаль представив план із 5 кроків для стабілізації тарифів

Нагадаємо, нещодавно директор з інтегрованих комунікацій НАК "Нафтогаз України" Максим Білявський повідомив, що до кінця квітня 2022 року ціна на газ для населення становитиме 7,96 гривні, а для виробників тепла та гарячої води – 7,42 гривні.