Уболівальників збірної України можуть не пустити на матч проти Швеції

24 канал

Для іноземців-власників квитків не передбачено звільнення від прикордонних обмежень

Українці, які не встигли пройти обов'язкову самоізоляцію у Великобританії, не зможуть відвідати сьогоднішній матч збірной України проти збірної Швеції у Глазго. Про це повідомляє прес-служба Міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Там зазначили, що на всі матчі плей-оф обмеження щодо перетину кордону, пов’язані з охороною здоров’я Великобританії, залишаються в силі, як і раніше.

"До матчу збірної України на стадіоні "Гемпден-Парк", Глазго, Шотландська футбольна асоціація співпрацюватиме з УЄФА та Українською футбольною асоціацією задля домовленостей, що дозволять збірній та пов’язаному з нею персоналу, включно з акредитованими ЗМІ, здійснити подорож до Великобританії. Будь-які ЗМІ та офіційні особи, які бажають поїхати на матч, повинні бути частиною офіційної делегації, погодженої Українською футбольною асоціацією та УЄФА", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі додали, що для іноземців-власників квитків, включаючи громадян України, не передбачено звільнення від прикордонних обмежень.

"На практиці це означає, що кожен, хто бажає відвідати у вівторок матч на стадіоні Гемпден-Парк, повинен був прибути до Великобританії заздалегідь для проходження обов’язкової самоізоляції перед матчем", - написали в повідомленні.

"Громадянину будь-якої країни, що входить до "помаранчевого списку" (до якого на сьогодні входить і Україна), по прибутті до кордону Великобританії з квитками на матч, буде відмовлено у в’їзді до Великобританії, якщо у них не було достатньо часу на дотримання необхідної самоізоляції", - підсумували у прес-службі.

Нагадаємо, що збірна України вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020, де їй належить зіграти проти збірної Швеції. Матч відбудеться 29 червня в Глазго.