У Зімбабве чоловік став батьком 151 дитини від 16 дружин

При цьому не збирається зупинятися на цьому

Daily Mail

У Зімбабве місцевий 66-річний житель Мішек Ньяндоро має 16 дружин, які народили йому 151 дитину. Як він розповів в інтерв'ю газеті Metro, на цьому зупинятися не збирається, адже тільки "Бог має право вирішувати, скільки дітей і дружин йому судилося мати".

Останнє весілля Ньяндоро відбулося в 2015 році. На червень поточного року заплановано ще одне весільне торжество. 

Відзначається, що півсотні дітей Мишека - школярі, шість служать в Національній армії країни, двоє - представники правоохоронних органів, 11 - фахівці в різних сферах, 13 дочок і 23 сини вже створили власні сім'ї. 

Крім цього, один з синів багатоженця також має чотири дружини.

Багатоженство Ньяндоро вважає власним проектом, який вже приносить свій прибуток. Діти радують батька і духовно, і фінансово.

"Кожна з дружин щосили намагається готувати найсмачнішу їжу, тому що, згідно з правилом, я їм тільки те, що мені подобається, а несмачні страви Я викидаю", – зазначив чоловік.

Зараз Мішек в очікуванні стабілізації економічної ситуації в країні, після чого збирається збільшити штат своїх дружин ще на дві-три одиниці.  

Сім'я в основному веде Сільське господарство на 93 гектарах землі поблизу гір Мвурві. Ділянку багатоженцю виділив уряд нещодавно.

Нагадаємо, що раніше у Львові однорічний син депутата став власником медичного центру.