У Житомирській області затримали літак, який незаконно прилетів з Румунії

ДПСУ

На борту літака було троє осіб, яких затримали

Сьогодні, 17 червня, прикордонники затримали літак, який вночі незаконно залетів з Румунії та приземлився біля Бердичева Житомирської області. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби. 

"Цієї ночі прикордонники Чернівецького загону зафіксували факт незаконного перетину державного кордону літаком з Румунії в Україну. Оперативні співробітники Держприкордонслужби встановили місце ймовірного приземлення порушників - аеродром неподалік від міста Бердичів" - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на місце, де приземлився літак, прибули прикордонники для затримання. Але, помітивши їх, порушники знову піднялися у повітря. Після цього співробітники Житомирського загону затримали на аеродромі особу, яка з землі координувала дії екіпажу літака. Потім АН-2 знову здійснив посадку.

"На борту літака було троє осіб, яких також затримано. Також під час огляду місця події виявлено радіостанції, ліхтарі та інше приладдя для організації незаконного злету та посадки" - зазначають в ДПСУ.

Обставини правопорушення з'ясовуються. За даним фактом надіслане повідомлення про виявлення правопорушення за ознаками ст.334 (Порушення правил міжнародних польотів) ККУ та ст.332-2 (Незаконне перетинання державного кордону України) ККУ.

Раніше повідомлялося, що два російські винищувачі "Су-35C" порушили повітряний простір Естонії в районі острова Хійумаа. Це вже четвертий випадок порушення повітряного кордону Естонії російськими винищувачами цьогоріч.