У Запоріжжі на тлі червоної зони відкриваються додаткові центри масової COVID-вакцинації

Фото з відкритих джерел

Два з них у великих торгових центрах почнуть роботу вже завтра, 19 жовтня

У Запоріжжі на тлі червоної зони епідемічної небезпеки відкриваються додаткові центри масової вакцинації від COVID-19. Два з них у великих торгових центрах почнуть роботу вже завтра, 19 жовтня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

За його словами, завтра почнуть роботу два центри масової вакцинації - в ТЦ "Амстор" (Хортицький район) і в ТЦ "Континент" (Дніпровський район). Також в найближчі дні відкриється ще один центр в Космічному мікрорайоні, де проживають 120 тисяч осіб.

Новини за темою: Мер Запоріжжя Володимир Буряк офіційно подав у відставку

Голова ОДА зазначив, що в області проведуть терміновий аналіз потужностей медичних установ і наявності персоналу, не задіяного в лікуванні хворих на COVID-19, який можна перевести на роботу до центрів масової вакцинації.

"Доручив опрацювати питання продовження часу роботи центрів масової вакцинації до 20:00 щодня і знайти можливість преміювання персоналу, що працює в таких центрах", - наголосив Старух.

Нагадаємо, у Запоріжжі з понеділка, 18 жовтня, громадським транспортом можуть користуватися лише власники сертифіката про COVID-вакцинацію або довідки з місця роботи. Відповідне обмеження запровадила Комісія з питань ТЕБ і НС міста.