У Закарпатській обл. сталося масове отруєння працівників лісохімкомбінату чадним газом, одна людина загинула

Поліція Закарпатської області

Внаслідок отруєння одна людина померла, ще четверо постраждали

У Закарпатській області на Перечинському лісохімкомбінаті сталося масове отруєння працівників. Внаслідок цього одна людина загинула. Про це повідомляє прес-служба поліції області

Як відомо, 38-річний працівник підприємства пішов усувати неполадки з обладнанням. У цей момент він надихався чадним газом та втратив свідомість. Йому намагалися допомогти четверо колег, однак вони теж отруїлися шкідливими речовинами. 

Одного працівника врятувати не вдалося, його чотирьох колег госпіталізували, однак двох із них згодом відпустили додому. 

Новини за темою: Масове отруєння у ресторані Львова: Кількість потерпілих зросла до 21 осіб

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо воно спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки". 

Правоохоронці встановлюють обставини інциденту та з'ясовують причини загибелі чоловіка.

Нагадаємо, у Полтавській області на "Глобинському м'ясокомбінаті" сталося масове отруєння працівників невідомою речовиною. Внаслідок цього постраждали 16 людей. Медики госпіталізували 14 працівників підприємства, ще двоє відмовились від госпіталізації. Відомо, що одна особа перебуває у тяжкому стані, інші 13 людей - у стані середнього ступеня тяжкості.