У ВООЗ закликали не відмовлятися від заходів проти коронавірусу

ВООЗ Фото з відкритих джерел

Уряди країн мають зберегти профілактичні заходи проти коронавірусу

Поява нових штамів коронавірусу несе додаткові ризики, тому не варто скасовувати деякі заходи проти коронавірусу. Про це заявив спеціальний посланець Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щодо боротьби з COVID-19 Девід Набарро, передає Sky News.

"Ми повинні бути готові до неминучості того, що віруси і надалі будуть для нас проблемою. Нам доведеться по-справжньому серйозно подумати про те, щоб продовжувати практикувати певний ступінь фізичного дистанціювання, певний ступінь носіння маски, певний ступінь гігієни, певний захист тих, хто є найбільш вразливим, поки є ці неприємні віруси навколо, незалежно від того, чи ми прищеплені", - сказав Набарро.

За його словами, уряди країн мають зберегти профілактичні заходи проти коронавірусу. Представник ВООЗ переконаний, що вони зменшать ризики.

"Це дуже розлючує людей, бо вони хочуть перестати бути обережними, але це моя порада, вона заснована на вивченні цих речей протягом багатьох років й полягає в тому, що не круто просто відмовлятися від наших профілактичних заходів сьогодні, адже ми сподіваємось, що це зменшить ризики, та ризики залишаться", - додав Набарро.

Новини за темою: Delta-штам COVID-19 зафіксували щонайменше у 96 країнах, - ВООЗ

Нагадаємо, раніше офіційний представник ВООЗ у Росії Меліта Вуйнович заявила, що поширення нового штаму коронавірусу "Дельта плюс" може стати причиною нового локдауну.

Також у Всесвітній організації охорони здоров'я заявляли, що не всі вакцини проти COVID-19 можуть бути ефективними у боротьбі з дельта-штамом коронавірусу.