У вересні кількість авіапольотів над Україною досягла 76% від допандемічного рівня

Фото з відкритих джерел

Зазначається, що на такому рівні показник авіатрафіку тримається упродовж двох останніх місяців

За минулий місяць Украерорух забезпечив аеронавігаційним обслуговуванням 26 241 рейс. Це становить 76% від вересневого обсягу польотів 2019 року.  Про це повідомляє прес-центр Міністерства інфраструктури.

Зазначається, що на такому рівні показник авіатрафіку тримається упродовж двох останніх місяців.

У вересні внутрішні польоти становили 3112 рейсів, що на 14,5% більше у порівнянні з відповідним періодом допандемічного 2019 року.

"Цей показник є в тому числі результатом державної політики з розвитку регіональних аеропортів та заохочення внутрішнього туризму", - зазначають у Мінінфраструктури.

Новини за темою: На Донбасі за два роки побудують два нові аеропорти, - Мінінфраструктури

Факторами збільшення кількості польотів у відомстві називають сезонність попиту, послаблення карантинних обмежень у багатьох країнах світу, вихід на ринок України нових авіаперевізників та зменшення ставок за аеронавігаційне обслуговування на маршруті для польотів в окремій частині повітряного простору України над акваторією Чорного моря.

Раніше повідомлялося, що авіакомпанія Ryanair відкрила продажу на прямий рейс Львів-Манчестер, який буде запущено 5 листопада. Згідно з опублікованим розкладом, лоукостер буде літати за цим маршрутом два рази в тиждень по понеділках і п'ятницях. Час у дорозі становитиме 3 години.