У Туреччині більше половини випадків COVID-19 виявлено у молоді до 30 років

Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров'я країни підкреслив, що молоді люди грають певну роль в передачі хвороби сім'ям та людям похилого віку

Міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Коджа заявив, що більше половини активних випадків COVID-19 в Туреччині підтверджені у людей віком до 30 років. Про це повідомляє видання Hurriyet.

За словами глави МОЗ, той факт, що більшість активних хворих - це молоді люди, не навантажує систему охорони здоров'я, але велика кількість інфікованих як і раніше неприпустима.

Зазначається, що щоденне зараження протягом деякого часу коливалося вище 25 000, досягнувши 6 жовтня показника в 30 428, що є найвищим числом щоденних випадків з 30 квітня.

Новини за темою: Швеція припиняє щеплення молодих людей вакциною Moderna: Можуть бути рідкісні побічні ефекти

Міністр підкреслив, що молоді люди грають певну роль в передачі хвороби сім'ям та людям похилого віку.

"Серед наших громадян, які померли за останній місяць, найвищий показник серед людей у ​​віці 70 років і старше", - зазначив він, додавши, що неможливо послабити захисні заходи до досягнення колективного імунітету за допомогою вакцинації.

Також глава МОЗ Туреччини повідомив, що зараз немає необхідності для людей, які отримали дві дози мРНК-вакцини, в отриманні третього уколу.

У Туреччині близько 46 мільйонів осіб повністю вакциновані, це трохи більше половини населення. Понад 54 мільйонів людей отримали як мінімум одну дозу, а близько 11 мільйонів осіб отримали третю дозу вакцини.

Нагадаємо, у Туреччині запровадили нові обмеження для невакцинованих проти COVID-19 громадян. Заначається, що з  вересня невакциновані вчителі та працівники шкіл мають щонайменше двічі на тиждень робити ПЛР-тести на COVID. Крім того, необхідно буде регулярно надавати результати тестів зобов'язали студентів та працівників університетів.