У центрі Запоріжжя встановили ялинку із протигазів

Таким чином активісти хочуть привернути увагу до екологічних проблем міста

У Запоріжжі, на площі Фестивальній, активісти встановили символічну ялинку, прикрашену протигазами. Про це повідомляє "Радіо Свобода"

Згідно з повідомленням, незвичне "дерево" встановили навпроти будівлі Запорізької облради та ОДА, де раніше зазвичай встановлювали центральну ялинку регіону.

За словами ініціатора акції Володимира Бобра, таким чином активісти намагаються привернути увагу городян та місцевої влади до проблем міста, передусім – екоситуації в Запоріжжі.

"Про місто Запоріжжя всі чудово знають, що у нас по факту нема чим дихати. Астматики, онкозахворювання. Головний посил в тому, що екоситуація у нас просто вбивча", – пояснив активіст.

Як зазначається, 31 грудня активісти певний час чергуватимуть біля ялинки, але прибирати її з площі наразі не планують. Кажуть, що хочуть таким чином також поставити певний соціальний експеримент, аби показати самим городянам, як вони ставляться до рідного міста.

Нагадаємо, головна ялинка України, що стоїть у Києві на Софійській площі, посіла 7 місце серед найкращих новорічних дерев із різних країн Європи.