У центрі Києва 11 і 12 червня обмежать рух транспорту через проведення фестивалю

Вулиця Хрещатик Фото з відкритих джерел

Також буде внесено зміни в рух громадського пасажирського транспорту

У Києві на Софійській площі, Малій Житомирській, Володимирській та в Рильському провулку 11 та 12 червня обмежать рух транспорту через проведення фестивалю "Французька весна в Україні". Про це повідомляє патрульна поліція Києва в телеграм-каналі.

"Увага! 11 та 12 червня з 16:00 до 23:00 у зв’язку із проведенням фестивалю передбачено обмеження руху транспорту на Софійській площі, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Ірининської до вулиці Великої Житомирської) та в Рильському провулку", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, також буде внесено зміни в рух громадського пасажирського транспорту, який курсує цими вулицями.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, КП "Київміськсвітло" буде частково відключати зовнішнє освітлення з 7 по 12 червня з 20:00 до 23:00 на Софійській площі, вулицях Софіївській, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Ірининської до вулиці Великої Житомирської) для проведення монументальної світлової проекції "Я – Мрія...", створеної з використанням 3D-технологій.

варто зазначити, що в рамках фестивалю вуличні вистави, концерти класичної музики, кінопокази, фотовиставки, зустрічі з художниками та інтелектуальні дебати пройдуть також у Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному та Харкові.