У Тернополі автомат з іграшками вдарив струмом восьмирічну дівчинку

Одна з куль пройшла крізь стіну будинку і потрапила в спальню, де перебувала дитина NBC15

Після оперативно наданої медичної допомоги дитину шпиталізовано в обласну дитячу лікарню

У Тернополі восьмирічну дівчинку вдарило струмом від автомата з м’якими іграшками. Інцидент стався на зупинці громадського транспорту. Про це повідомляє "Українська Правда".

Повідомляється, що дівчинка підійшла до автомата з іграшками й доторкнулася до нього рукою. Дитину раптово вдарило електричним струмом й відкинуло на асфальт. 

"Унаслідок ураження електрострумом дитина отримала термічний опік правої долоні. Після оперативно наданої медичної допомоги потерпілу дівчинку шпиталізовано в обласну дитячу лікарню", - розповіли медики Центру екстреної медичної допомоги Тернопільської області.

Зазначається,що працівники поліції встановили власника автомата з іграшками, пристрій вилучили і направили на експертизу.

"Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань згідно із статтею 128 Кримінального кодексу України, а саме необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження. Триває слідство", - повідомили в поліції Тернопільської області.

Раніше повідомляли, що у Житомирській області 13-річного підлітка вдарило струмом на залізничному мосту. Хлопець отримав розряд електричною дугою понад 27 тисяч Вольт.